Pratik filtre kahve

Miniso çok sevilen inovatif ürünleri arasına kahve severler için yepyeni bir ürün ekledi. Miniso mağazalarında satışa sunulan ürün, zahmetsizce filtre kahve kahve içmek isteyenler için french press ya da kahve makinesi kullanılmadan 5 dakikada filtre kahve içebilme imkanı sağlayacak.

May 31, 2023 - 17:52
 0  515
Pratik filtre kahve

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, müşterilerini yepyeni bir ürünle buluşturuyor.

Genç bir girişimcinin buluşu olan ürün, kahve makinesine ya da french press’e ihtiyaç duyulmadan, mısır püskülünden üretilen kahve poşeti sıcak suda 5 dakika bekletilerek içime hazır oluyor. Poşet çay ile aynı mantıkta hazırlanan ürünün yoğunluğu damak zevkine göre ayarlanıyor.

Doğada çözünebilen mısır fiberi filtresi sayesinde %100 Arabica ve Guatemala menşeli kahve daha hızlı hazırlanabiliyor ve yoğunluğu ayarlanabiliyor. Ürünün ikili deneme boyu da deneyimlemek isteyenler için çeşitler arasında yer alıyor. Minoso’nun gıda sınıfındaki bu ilk ürününe Miniso mağazalarından ve online mağazadan ulaşılabiliyor. Miniso bu hareketi ile hem inovatif kimliğine yeni bir ürün katıyor hem de genç girişimcileri destekliyor.

Pratik Filtre Kahvenin Yolculuğu

Genç bir girişimcinin, ofiste frenchpress ile kahve hazırladıktan sonra temizlemesine harcadığı zamana alternatif çözüm olarak ürettiği Pratik Filtre Kahve’nin yolculuğu Miniso etiketiyle devam ediyor. Filtre kahvenin pratik bir şekilde demlenmesinin de mümkün olduğu, paketinin üzerinde bulunan “sıcak su ekle, salla, keyfini çıkar” ibaresiyle açık bir şekilde anlaşılıyor. Bir paketin içinde 10 adet kahve poşeti bulunduran bu inovatif ürünün 2’li deneme boyu da mevcut. Genç girişimci Ubeydullah Güngör; “Endüstri mühendisiyim, dijital pazarlama alanında tecrübem var. Girişimciliğe üniversite yıllarından beri ilgi duydum” diyerek hedefinin, kahve içmek isteyen fakat kolaylığa da önem veren kahve severlerin kaliteden feragat etmemesini sağlayarak, onlara hem kaliteli hem kolay bir kahve deneyimi yaşatmak olduğunu belirtiyor.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow